Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

Domovská stránka

Vítejte na našich stránkách květinové módy.

Přiblížím Vám mé služby týkající se zahrad a květin. K záležitostem kolem zahrad. Zde si u mě můžete objednat stálou údržbu zahrady nebo jen jednotnou údržbu. Taktéž Vám založím novou zahradu podle Vašich představ nebo Vaší zahradu předělám jak si budete přát a podmínky dovolí. Stačí jen zavolat a domluvit se. Tím ale nekončím. Na přání váži kytice k jakékoliv příležitosti. Pravidelně dodávám kytice a ikebany do různých společností. Dále zajistím květinovou výzdobu na slavnosti, rauty a různé společenské akce. Na fotografiích se můžete podívat na malý příklad kytic a jiného zboží. Takže ve schrnutí. U mě si můžete objednat vše od kytice po zahrady až různé slavnosti.
V tuto dobu jsou stránky ve fázy tvoření a tak se omlouváme za dosud strohý výběr. Každopádně to neznamená, že se na nás nemůžete obrátit se svým přáním.

Nyní jsem pro vás připravila i další službu a to zařízení servisu na svatbu. Více naleznete na internetových stránkách